Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
cod2 commander
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
Veterani ili, ili!!! EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
Veterani ili, ili!!! EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
Veterani ili, ili!!! EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
Veterani ili, ili!!! EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
Veterani ili, ili!!! EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
Veterani ili, ili!!! EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
Veterani ili, ili!!! EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
Veterani ili, ili!!! EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
Veterani ili, ili!!! EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 Veterani ili, ili!!!

Go down 
+8
SS-ELITE
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Dejan
*PoP*
VeteRani**MILOS*
Kamenko
Illidan
MARE
12 posters
AuthorMessage
MARE
Administrator
Administrator
MARE



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 7:20 am

Primetio sam neke naše clanove na drugim serverima sa nickovima drugih klanova!Mislim niko nije vezan ugovorom za klan Veterani,ali bi bio red da se bar odjave ako idu u drugi klan,jer ima uvek onih koji cekaju da pristupe klanu.Mislim da je fer i pošteno prema svima da se takvi odluce gde su!!!
(nemoze se jednim dupetom na dve stolice)Ubuduce koga vidim sa nickom drugog klana smatracu da je napustio Veterane!!!
Što se tice nickova:svako moze imati osim klanskog i jedan svoj koji nece menjati svaki cas.Ovo govorim zato što se lako moze desiti da budete kikani sa servera, jer drugim nickom gubite svoj identitet.

Poslednje:svi nickovi jednog tima treba da su identicni,i bice onakvi kako se ceo tim dogovori.
Da nebude jedan ima : VeteRani a drugi ^5VeteRani^3Ste^32va
(mislim da je vaznije da vam na tabli Nick bude citak nego što je u boji kad vas ubiju)jer to stvarno retko ko i da gleda!
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 11:53 am

U pravu si...
Back to top Go down
Kamenko
Korisnik
Korisnik
Kamenko



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 1:56 pm

Jeste mare u pravu si. Veterani ili, ili!!! 154436 Veterani ili, ili!!! 154436 Veterani ili, ili!!! 154436
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 2:04 pm

Right on brother... Veterani ili, ili!!! 676998
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 2:24 pm

Tako je... Veterani ili, ili!!! 1991
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Ja u veterane   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 3:12 pm

Ma ja ostajem VETERANI SU ZAKON lol! lol! lol! bounce bounce bounce bounce bounce Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Last edited by DEJAN on Tue Jan 13, 2009 1:38 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:07 pm

mozda te i ja sledim.......videcu
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:10 pm

jbg deki je dobar igrac bice to tezak gubitak za klan...putuj igumane... Veterani ili, ili!!! 347809 ... Veterani ili, ili!!! 347809 ... Veterani ili, ili!!! 10552 ... Veterani ili, ili!!! 10552 ...
scratch scratch
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:13 pm

Dlaze i odlaze!!!!!!!!!!!!!!
Ja mislim da je doslo opet vreme za josh jednu REKONSTRUKCIJU klana?
Da se izaberu oni sto su najlojalni i oni sto su najcesto na server.Pitam se,kako moze neko da je u klanu a igra na neki drugi server,a pritom nije dosao na nas server jedno 30 dana?
Ili da budemo seriozan KLAN ili ko nece nek se odjavi i da zavrshimo stvar.


VETERANI RULES!!!!!!!!!!!

P.S Mozemo bez svako i sve ce biti isto,a izgleda da smo pogresili kada smo primali sve zivo za da,ajde budu svi zadovolni.Ja bih te zamolio cika MARE da zakazesh jedan sastanak sa svim clanova za da se ovo brzo reshi.
Back to top Go down
Wolf
Korisnik
Korisnik
Wolf



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:19 pm

Mozda je SS-Elit upravu treba rekonstrukcija,ali to da igraci netreba da idu na druge servere nije.Inace server Mare-SRB je prazan u jednom periodu,jutarnjem,ali ako igraci ne dolaze dugo treba reagovati.
Zapazio sam da dosta igraca,kao i ja igra na Q8-serveru,po meni je to OK.
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:22 pm

Nisam rekao da netreba da se ide na drugi server!!!!!!!!!
Nego da neki od nashih clanova nisu dosli na nas server jedan mesec a igraju na drugim serverima.To je poenta. A josh koriste nash zastitni znak VETERANI .
Back to top Go down
Wolf
Korisnik
Korisnik
Wolf



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:26 pm

Izvini ali pogresno sam protumacio: Pitam se,kako moze neko da je u klanu a igra na neki drugi server...HAHAHA nemoras da se nerviras,nisam nista lose mislio.
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:35 pm

Ne nerviram se afro
Samo si me greska shvatio ali sad je dobro Veterani ili, ili!!! 448928
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 4:41 pm

Da trebala bi rekonstrukcija posto neki igraci na listi nisu bas prisutni ssvake nedelje,ili meseca.Tako bih rekao da treba da se malo organizuku neki treninzi i to pod hitno,jer neki ne znaju da igraju ctf,sQd,i ostalo.I u klanu bi stalno trebalo da se nsto ogranizuje i da se tako stvara atmosfera a ne jednom u 3 nedelje imamo war i tu svi prisustvuju clanovi a posle do sledece nedelje u opste ne udju u Cod 2.....,,to ne sluti na radost,,.....
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 5:04 pm

U pravu je ss-elite,treba da ostanu lojalni igraci i oni koji su neaktivni da se izbace iz klana...
A oni koji hoce da budu u 2 dva klana istovremeno nek se izjasne u koji ce klan i gotovo jer ima dosta drugih koji cekaju da udju u klan!
Moglo bi uskoro da padne rekonstrukcija klana i da se sve lepo sredi!
Back to top Go down
kapetanD
ClanPlayer
ClanPlayer
kapetanD



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyMon Jan 12, 2009 6:50 pm

bla, bla, bla. Pricate pricu kou smo pricali, ovo je ja mislim cetvrti put.




VETERANI RULES
Back to top Go down
Svarog
ClanPlayer
ClanPlayer
Svarog



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 2:00 am

kapetanD wrote:
bla, bla, bla. Pricate pricu kou smo pricali, ovo je ja mislim cetvrti put.




VETERANI RULES

Potpisujem.
Back to top Go down
jebobog95
ClanPlayer
ClanPlayer
jebobog95



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 11:57 am

takojeeeeeeeeeeeeeeeeee
Back to top Go down
Wolf
Korisnik
Korisnik
Wolf



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 1:54 pm

Kapetan je upravu vec sve bilo pricano...al,sve se nastavlja po starom bez obzira sto je pricano tri puta. Veterani ili, ili!!! 314129 Veterani ili, ili!!! 1991 Veterani ili, ili!!! 33373 Veterani ili, ili!!! 832512
Back to top Go down
Guest
Guest




Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 2:37 pm

Posebno napomena za sve koji koriste ispred nicka *Veterani* da se suzdrže od vređanja na bilo kojoj osnovi, drugih igrača, pošto sam primetio na nekim serverima ovakve incidente. Neću da navodim ko, ali oni će se sami prepoznati.
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 3:26 pm

Pa mega skote...poenta je da se sazna ko bruka ime veterana i da se taj izbaci...ako sam dobro razumeo...
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 4:35 pm

Bash tako.
Back to top Go down
Guest
Guest




Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyTue Jan 13, 2009 7:10 pm

Dovoljno je da neko dodje na forum i neće uzeti za zlo bilo šta napisano na serverima......misliće da je ovde prosek godina 6-7 Veterani ili, ili!!! 4520
Back to top Go down
Kamenko
Korisnik
Korisnik
Kamenko



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyWed Jan 14, 2009 1:15 am

tako je . veterani su yakon,a mare je bog. ja verujem u boga .
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! EmptyWed Jan 14, 2009 2:07 am

Srecna nova godina ******veterani"""""!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Veterani ili, ili!!! Empty
PostSubject: Re: Veterani ili, ili!!!   Veterani ili, ili!!! Empty

Back to top Go down
 
Veterani ili, ili!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Veterani vs Mladi VeteRani
» Pomoc oko pinga
» Veterani!!!
» Veterani!!!
» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Obavestenja-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum