Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
commander cod2
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 OD DANAS CU I JA BITI PRO!!

Go down 
+11
VeteRani**MILOS*
kapetanD
Dejan
SiCuss
veteran djeneral
STEVA
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
*PoP*
Illidan
MARE
SS-ELITE
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyWed May 27, 2009 8:56 pm

U pravu si Kapetane
Back to top Go down
MARE
Administrator
Administrator
MARE



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 2:06 am

E jes Kpetane ova ti je na mestu!!!
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 9:59 am

Kapetane...

OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 154436 OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 154436 OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 154436
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 5:36 pm

Ok...to je sve cool sto ste napisali...i mislim da je deki u pravu za punk buster...
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 9:40 pm

da da affraid
Back to top Go down
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 11:03 pm

to je i moje misljenje Kapetane, ali vidis po definiciji "PRO" igraca to im je dozvoljeno, tako da u principu samo si siguran da je chit u pitanju ako lik ima AIMBOT ILI MOMBOT(nije ista stvar mada ima isti efekat), sto se meni licno ne svidja, i sva ta pricha o NAZOVI PRO igracima, ma daj pa ko to zaradjuje ovde od ovoga sem onih koji rentiraju servere(uozbiljite se), ovo je za zezanje, a ne za neznam sta drugo.

car igre je gde u toj prici, ako ti vidis da nekoga ima iza ili ako si u prednosti tako sto ti puska ide brze u aim i sve ostale gluposti za koje govorite da su dozvoljene a nisu realne, da one su dozvoljene profi igracima, ali jos jednom vas pitam ko ovde ima platu za ovo sto se igramo rata.

hehehe ajde da igramo kao ljudi ako moze, a ne kao kiborzi, ovo je igra posvecena II svetskom ratu i smatram da nebi trebalo da je pomeramo kroz vreme, da hocu da ubijam pogledom i slichne gluposti pa igrao bih nesto od fantazija, ajde ako moze da se igramo partizana i nemaca, a sta mislite o tome, da li je to moguce.

ili da zakljucam onaj drugi server i skupim ekipu istomisljenika cod2..; OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 979244
Back to top Go down
STEVA
Korisnik
Korisnik
STEVA



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 11:17 pm

heheh sta pravite toliku zbrku tu bre?Svi znaju da sam ja jedini pro,steva.pro hehehe
Back to top Go down
kapetanD
ClanPlayer
ClanPlayer
kapetanD



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu May 28, 2009 11:25 pm

Znas sta, normalnih ljudi sve manje, a biti na zemlji je privilegija. Neki ljudi svoje zivotne frustracije i nedostatke gledaju da pomesaju sa virtuelnim. Internet nam dozvoljava to. Super je sto mozemo da budemo pesadnici iz WWII ili da letimo sa F-16, ali kad ugasimo komp....LIve goes on...
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 1:35 am

BASH tako LIve goes on...
Megutim ima jedna KARTERNA OSOBINA U COVEKU A TO JE (opsto poznate svima koju zive na ovu planetu)DA UVJEK BUDES PRVI ILI AKO OCETE UZMIMO I NACIJE?Svi se bore i ratuju za da budu PRVI I NAJBOLJI!! Takav je i ZIVOT uglavnom .Uvjekl se borish za nesto.
Znaci opusteno i dozvolite da svako uziva u ovo kao sto je zamislio!!
Nezavisno dali neko zaradjuje ili koristi ovo kao BEZZANJE OD MONOTONIJE ZIVOTA.

P.S Neznaci dA tvoje misljenje je adekvatno SVIMA i da je ispravno to sto PRICAMO JA I TI lol! lol! lol! lol!


zavrsicu bash kao tebe
LIVE GOES ON........
Back to top Go down
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 2:14 am

ma nema veze ko je prvi, nego kako je prvi, ali izgleda nema svrhe prichati ovu prichu.
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 2:37 am

+ wrote:
ma nema veze ko je prvi, nego kako je prvi, ali izgleda nema svrhe prichati ovu prichu.
Pa isto ko u zivotu.Neko sa pomoc ljudima A neko se bori sam.I tu neko igra od SRCE a neko dobija pomoc od PROGRAMICE ?Rekli smo ovo je virtuelna strana naseg zivota lol! lol! lol! lol!

ALI JEDNO SE DOKAZUJE I OVDE ,U OVAJ VIRTUELAN SVET?

A TO JE

KAKAV SI TU.TAKAV SI I U REALNOSTI!!
OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 632
Back to top Go down
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 6:45 pm

KAKO SMARATE!!!!!!!!!!!!Aj lepo prebacite server na 1.3 i stavite onaj punk buster ili sta vec,i onda vise nece biti chitera.Kraj price.E,al sad postoji jedna caka.O cemu bi vi pricali ovde na forumu da nema chitera,jer ja koliko sam video vi samo o tome drndate i prosipate neku mudrost i uporedjujete video igru sa stvarnim zivotom.ALO BRE ODRASTITE!!!!Imate bre po 30 godina a prepucavate se oko ovakve gluposti.To sam ocekivao od ovih mladjih a ne od vas.Sta vi imate od ove igre sem manjak nerava?
Back to top Go down
kapetanD
ClanPlayer
ClanPlayer
kapetanD



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 9:08 pm

Prosvetli nas Golube.... Koliko vidim ni tebi ne manjka mudrosti.....
Back to top Go down
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 9:56 pm

Ma vas ni Bog ne moze da prosvetli
Back to top Go down
kapetanD
ClanPlayer
ClanPlayer
kapetanD



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 10:09 pm

Hihihih, da znas.....
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptySun May 31, 2009 9:48 pm

A da nije FORUM gde bi mogli da pricamo lol?
Bolje da se neshto pishe i kaze nego da se suti lol! lol!

P.S PAMETNO JE PONEKAD I DA SE SUTI KAD NEMA STA DA SE KAZE Razz

afro
Back to top Go down
STEFI
Korisnik
Korisnik
STEFI



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyMon Jun 01, 2009 2:57 pm

Tako je, swe je tako...xDDD Very Happy Very Happy
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyTue Jun 02, 2009 7:00 pm

Phahahahahaaaaa... Ja neeeverujem...
Ćaaaa biiiilo čika Mare... ćosmo nerevozni danas... ?...
Aaaajmeeeemenejooooj...
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyTue Jun 02, 2009 7:23 pm

LoLoLoLoL... !!!!...
Moram da priznam da mie i čast da bidem drugi put šutnut sa servera... Zar tolko dobro skidam glave... ???... Ijohohohohooooj...
Teran sam i sa drugih servera, većinom glasanjem... Aaaal ovo je poseban slučaj... Bahahahaahaaaa...
"Naaa ooovim prostorima širokasu samo... policijska ovlašTenja...
Rakijaaaa, rakijaaaa... svemuje kriva rakijaaaa... "...
LOLOLOLOLOOOOOL... !!!!!!...
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyTue Jun 02, 2009 8:49 pm

What a Face

pffffffffffff hahahahahaa

OMG SVASTA lol!
Back to top Go down
STEFI
Korisnik
Korisnik
STEFI



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyWed Jun 03, 2009 3:51 pm

Question Question Question Question scratch scratch
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu Jun 04, 2009 11:30 am

Ma, to ija kažem, dabooog sačuva štase sve nedešava...
Back to top Go down
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptyThu Jun 04, 2009 3:05 pm

He ko ga sad kikno OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 851899
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 7:47 pm

AV!... AV!... AV!...
Back to top Go down
Guest
Guest




OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 EmptySun Jun 07, 2009 1:37 am

pojasni
Back to top Go down
Sponsored content





OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: OD DANAS CU I JA BITI PRO!!   OD DANAS CU I JA BITI PRO!! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
OD DANAS CU I JA BITI PRO!!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» war with baricada

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Obavestenja-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum