Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
commander cod2
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 Najverovatnije je kraj

Go down 
+8
lax
mrga
MARE
SS-ELITE
*PoP*
Illidan
jebobog95
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptySun Feb 01, 2009 1:59 pm

Obrisao sam,instlirao avast,obrisao opet temp i onaj drugi folder,obrisao avast,instalirao nod32,skenirao komp,nista nisam nasao,obrisao sam opet temp,i opet onaj drugi folder,obirisao sam cod2,instalirao ga opet,krekovao i ostalo,i opet probao,i opet nece....NEMAM SRECE

Problem: Kada udjem u cod2 multipleyer server,i uzmem snajp,kada stisnem desni klik misa i shift za pridrzavanje snajpa pise mi ono (dont send report,deburg i ostalo),takodje kada se ide sa bilo kojim drugim oruzijem i kada se stisne desni klik+shift pise to isto,i ako gledam kako igraju sd sa snajperom isto se desava....


Ako ima jos nekko neku ideju neka kaze plzzzzz!!!!
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:24 pm

evo nesto sa uradio i sad samo,me izbacuje kada igram sa snajperima ili neko drugi(kada gledam kako me je ubio),tako da izgleda samo onaj prelazak u snajp(tj. zoom) i shift me zeza,recimo kad se igra sd,kada gledam kako igraju sa snajperima,i kada idu zoom onda kao da mi igricu nesto presece i onda ide microsoft obavestenje.....

HELP!!! Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426 Najverovatnije je kraj - Page 2 119426
Back to top Go down
Quantum Of Solace
Korisnik
Korisnik




Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: :)   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyMon Feb 02, 2009 4:23 pm

Slusaj Srki, ako nisi radio redovno updateove na avastu ili sta si vec imao moguce da ti je usao virus u fajl gde je instaliran cod2 i nesto ti zajebao.Probaj ovako instaliraj ponovo drajvere od maticne ploce i uninstaliraj cod2 pa ga instaliraj.Ako to ne uspe moj xfire je codename1992 pa me nadji tamo.To se moze srediti.Ako poznajesh nekog ko se razume u ove monitore(kompijutere) :) pitaj ga da ti uradi system C , pa onda sve lepo iz pocetka.Onda ce ti sve raditi sigurno.Ali probaj ono sto ti rekoh.Popravio bih ti ja to brate nego nismo u istom gradu :).Ajde vidimo se.Zovi na x fire ako trebas pomoc.
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyMon Feb 02, 2009 8:10 pm

Joj,avast sam instalirao kad mi se ovo desilo,to jest posle ovoga,reko mozda ima neki virus pa ce avasta da ga rokne,nasao sam 18 virusa i obrisao...sad sam opet instalirao nod32 koji nisam apdejtovao tacno 104 dana.....a ne znam gde se nalaze ti kodeci.......
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyMon Feb 02, 2009 8:42 pm

Znaci i meni puce windows kao puska ali vratismo sistem za cirka sat dva. Naravno da moj zivot ne bi bio idealan tog trenutka pobrinushe se driveri za dsl modem koje sam negde posejao a nista izniklo nije.
Na kraju eo me sa novim modemom oran da Vam se cudim sta radite na serveru sa tim bazukama...
Back to top Go down
MARE
Administrator
Administrator
MARE



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyTue Feb 03, 2009 3:08 am

Ma šta ceš matori. Glupi nemci izmisliše taj glupi panzerfaust 42ge.A mozda bolje da stavim neko lasersko oruzje ili da se rokamo toljagama.Matori šalu na stranu, šta sam to stavio na server što u singlplaueru nema??? a igrao si ga verovatno
,pa mi reci da nije cod2.



Najverovatnije je kraj - Page 2 33373
Back to top Go down
Guest
Guest




Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyTue Feb 03, 2009 1:26 pm

Meni je sad odličan taj panzer. Dok boranija puni to gvožđe,upucaš ga ko goluba afro
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyTue Feb 03, 2009 3:51 pm

MARE wrote:
Ma šta ceš matori. Glupi nemci izmisliše taj glupi panzerfaust 42ge.A mozda bolje da stavim neko lasersko oruzje ili da se rokamo toljagama.Matori šalu na stranu, šta sam to stavio na server što u singlplaueru nema??? a igrao si ga verovatno
,pa mi reci da nije cod2.

Najverovatnije je kraj - Page 2 33373

Da ja znam panzerfaust je protiv-tenkovsko oruzje, e pa sada da ne bi izgubio osnovnu namenu, ja se dobrovoljno prijavljujem da budem tenkista samo jos i taj mod ubaci. Najverovatnije je kraj - Page 2 59682

Sto se tice laserskog oruzja ne bi mi nista MANJE bilo zanimljivo od ovoga Najverovatnije je kraj - Page 2 351836
Back to top Go down
jebobog95
ClanPlayer
ClanPlayer
jebobog95



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 1:39 pm

nije krajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Back to top Go down
N E S K O
Korisnik
Korisnik
N E S K O



Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 5:20 pm

JA mislim da bi najbolje bilo da u kafanu prvi udje deda ! :)
Back to top Go down
Sponsored content





Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najverovatnije je kraj   Najverovatnije je kraj - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Najverovatnije je kraj
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blizi se kraj!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Obavestenja-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum