Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
commander cod2
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
Ukinuti Panzer oruzije EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
Ukinuti Panzer oruzije EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
Ukinuti Panzer oruzije EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
Ukinuti Panzer oruzije EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
Ukinuti Panzer oruzije EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 Ukinuti Panzer oruzije

Go down 
+8
MARE
VeteRani**MILOS*
insmrak
*PoP*
SS-ELITE
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Illidan
Spymaster
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Spymaster
Korisnik
Korisnik
Spymaster



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyTue Jan 27, 2009 9:29 pm

Ukidajte ovo stvarno vise nije zanimljivo. Ukinuti Panzer oruzije 323408
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyTue Jan 27, 2009 10:31 pm

E sto smarate...vecini se svidja...a ko me se ne svidja moze ici ima te druge servere pa igraje te...
Back to top Go down
Spymaster
Korisnik
Korisnik
Spymaster



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyTue Jan 27, 2009 11:29 pm

Vecini se svidja zato sto vecina nema pojma pa uzmi i rokaj bato vise nemoze da se igra kako treba.
Nekazem da ostatak treba da se izbaci samo panzer.
Back to top Go down
Guest
Guest




Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyTue Jan 27, 2009 11:39 pm

Ma kakve to sad ima veze sto vecina nema pojma...Ovo je ubaceno da bi bilo vise zezancije a ne da bi se prepucavali ko je bolji i ko ima bolji skor.Tome sluze war-ovi.I sad je server mnogo zanimljiviji i ne dirajte panzer.
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 12:39 am

Pa sve je to lepo samo ko bude igrao sa tim stvarima zaboravice da igra sa normalnim stvarima,zato mi se to ne svidja i zato ne dolazim na server.Videcemo sta ce biti a tim warovima sto si spomenuo,kad mi krenemo da igramo sa bazzukama...
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 1:01 am

Svako ima svoj ukus.Samo jedno da dodam i da sve bude jasno.Mare je postavio ovaj MOD za da nas izbavi od one MONOTONIJE sto smo imali.E sad,naravno da svako moze da kaze ,dal mu se dopada ili ne ovaj MOD.Ali da ne preterujemo sa zelje.Zamisli od nas tridesetak sto smo na sever ,svako po jednu zelju.Ima da poludi i MOD I SERVER A NA KRAJU CEMO I MI.Zato opusteno.Svaka promena je dobra. afro
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 2:57 am

Ma Mare je stavio ovaj mod da bude zanimljiviji server i da se zezamo sto neznaci da ce ovaj mod zauvek da ostane na serveru...
Malo promene nece nikom skoditi!
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 8:01 pm

Mrzi me da se objasnjavam sa vama ALI OVO NIJE COD2. Da hocu ovakav nacin igranja onda bi igrao quake ili unreal.

No vreme ce pokazati. Mi stariji teze prihvatamo nove stvari.
Back to top Go down
Spymaster
Korisnik
Korisnik
Spymaster



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 9:41 pm

Dobro de mozda svima dosadi posle izvesnog vremena a mi koji nismo neki ljubitelji tog oruzija nacicemo neku zanimaciju do tada.
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 10:42 pm

Ako wams e wec ne swidja panzershreck,nemojte igrati sa njim,niko was ne tera...
Ukinuti Panzer oruzije 14129
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 10:53 pm

Ovako...meni ne smeta...a sto se tice tih samozvanih SUPER igraca vole bi da vidim nekog u wawa 1 vs 1...ako su stvarno tolko jaki...I u pravu je milos...kome se ne svidja neka ga ne uzima
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 10:55 pm

Ja dajem MILION EURA na onaj sto ce nam udovoliti svima !!!!!!!!!

Ako ima neko takav nek se javi scratch
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Jan 28, 2009 11:25 pm

ja!!!!! dacu 200 evra i napraviti 2 servera a ti ces posle meni dati milion evra jer ces imati 2 servera (jedan onaj stari a jedan novi sa sr*jima)....sta kazes za ideju?
Back to top Go down
MARE
Administrator
Administrator
MARE



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyThu Jan 29, 2009 7:30 am

Ma nije mi jasno cemu ovo prepucavanje.Koliko vidim najviše se bune oni koji ustvari i neznaju šta hoce da igraju.Alo ljudi ovo je igrica drugog svetskog rata i ni u jednom trenutku i nicime na serveru ona nije promenila svoje nalicje i namenu.To nadrkavanje skorova i dokazivanje kako ste najbolji i uvek prvi na listi, samo dokazuje da mozete da igratei i bilo šta drugo gde je najbitnije samo takmicenje.
Što se tice Warova : pa i tu ste pokazali kako timski igrate(svako za sebe i na svoju stranu) a dolazite na server, i u klanu ste koji igra iskljucivoTDM(i najverniju varijantu ratovanja)
Preporucujem svim takmicarima i clanovima klana, da potraze servere DM, jer je takva verzija baš i namenjena takvim igracima.
Samo obratite paznju da server slucajno nema neki MOD koji bi mogao da vam smeta!
Ovaj server ce i dalje na prvom mestu imati namenu :da se raznodimo zezamo i druzimo i svako ko u tome bude smetao ,nije dobrodošao!!!
Što se tice klana napravljen je prvenstveno radi druzenja,tako da oni koji sebe tu nevide, nemaju šta ni da traze u istom.





Ukinuti Panzer oruzije 8221
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyThu Jan 29, 2009 11:29 am

Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436
Back to top Go down
Spymaster
Korisnik
Korisnik
Spymaster



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyThu Jan 29, 2009 12:24 pm

U _ebote kad sam postavio ovu temu nisam ni slutio da ce se ovoliko diskutovati, Ako cemo iskreno meni smeta i ja ne koristim panzer (jednom samo da vidim kako izgleda) ali u jednom se slazem sa Maretom Prva stavka je dobar provod!
To sam smetnuo sa uma hvla na podsecanju MARE.
Ukinuti Panzer oruzije 472570 Ukinuti Panzer oruzije 20445 Ukinuti Panzer oruzije 128851
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyTue Feb 03, 2009 4:11 pm

MARE wrote:
Ma nije mi jasno cemu ovo prepucavanje.Koliko vidim najviše se bune oni koji ustvari i neznaju šta hoce da igraju.Alo ljudi ovo je igrica drugog svetskog rata i ni u jednom trenutku i nicime na serveru ona nije promenila svoje nalicje i namenu.To nadrkavanje skorova i dokazivanje kako ste najbolji i uvek prvi na listi, samo dokazuje da mozete da igratei i bilo šta drugo gde je najbitnije samo takmicenje.
Što se tice Warova : pa i tu ste pokazali kako timski igrate(svako za sebe i na svoju stranu) a dolazite na server, i u klanu ste koji igra iskljucivoTDM(i najverniju varijantu ratovanja)
Preporucujem svim takmicarima i clanovima klana, da potraze servere DM, jer je takva verzija baš i namenjena takvim igracima.
Samo obratite paznju da server slucajno nema neki MOD koji bi mogao da vam smeta!
Ovaj server ce i dalje na prvom mestu imati namenu :da se raznodimo zezamo i druzimo i svako ko u tome bude smetao ,nije dobrodošao!!!
Što se tice klana napravljen je prvenstveno radi druzenja,tako da oni koji sebe tu nevide, nemaju šta ni da traze u istom.





Ukinuti Panzer oruzije 8221
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Feb 04, 2009 12:36 am

hehe nema sta da radite pa se svadjate oko jebene bazuke...pa onaj ko zna da igra i ko voli da igra njemu ne smeta nista...ma sta pricam kad se bude vratilo na staro jedni ce da seru sto nema bazuka,druge ce da se raduju...ukratko...ne mozes svi ugoditi...
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Feb 04, 2009 2:35 am

Illidan wrote:
hehe nema sta da radite pa se svadjate oko jebene bazuke...pa onaj ko zna da igra i ko voli da igra njemu ne smeta nista...ma sta pricam kad se bude vratilo na staro jedni ce da seru sto nema bazuka,druge ce da se raduju...ukratko...ne mozes svi ugoditi...

Ilidane brate da se razumemo ja volim bazuku i panzerfausta samo da nabavimo tenkove Ukinuti Panzer oruzije 828692 za njih
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Feb 04, 2009 12:06 pm

Pa el mare probo i tenkove i dzipove i ne moze da radi na 1.0 nego samo na 1.3...za razliku od nekih on se makar trudi i pokusava da napravi server sto boljim i zanmljivijim...od kad je ovaj mod server je napredovo bar za 15 mesta na trckeru....
Back to top Go down
mrga
ClanPlayer
ClanPlayer
mrga



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyWed Feb 04, 2009 9:07 pm

meni se svidja Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 154436 Ukinuti Panzer oruzije 29293
Back to top Go down
Quantum Of Solace
Korisnik
Korisnik




Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Feb 13, 2009 1:54 am

I meni se na pocetku nije svidjao ovaj mod ali igram igricu zbog zabave i sto kazu ne moram ja da uzima zolju :) A nekad kada sam hteo da budem prvi bio sam tako da :) igram iz zabave pa se slazem sa Maretom, apsolutno je u pravu.I sto se tice klanskih je 100% u pravu.Jer tu samo tim dobija.Ne one man show :)
Back to top Go down
Quantum Of Solace
Korisnik
Korisnik




Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Feb 13, 2009 1:55 am

Pored svega INSMRAK ima najbolju sliku hahahah. Poz !!
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Feb 20, 2009 1:11 pm

Аааа-а... Мнооого ми занимљиво кад мапом тражим неког да ми седне на нишан, таман нанишаним на ушне длаке некоме и допалим... Прц... Овај ме припрчи зољом уза зид ко вепар крмачу кад оће дајој подари младе... Наравно, вепра боле гуза за младе, он оће само дас изтресе... Е исто тако овај, нема он појма де гађа... Битно је да било где опали и неће ме омашити... А ја само могу дас уватим зуши и диграм...
Да мало лижем гузе да небидем псован... Ма свеее је то лепо... И нови мод... И нова забава... И нове шаре... И нови клинац... И нови палац... Ал зарму то "злокобно" утркивање за прво место није једна од главних чари онлајн гејминга... ?... Или то немамо шта да радимо осим пикања игрица преко нета па тражимо неке нове чари у томе, а ван тог света има толико ствари које могу да нас наведу да будемо задовољни са онлајн гејминг чарима какве су у основи...
Мали резиме: Скоро сте укинули снајпер а оставили базуку... (???)... Нисте могли диграте од снајпериста а од базукиста сте могли... Какав радикалан потез, свака часс...
Да, саће један папагај да прича да не долазим ако ми се несвиђа...
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije EmptyFri Feb 20, 2009 2:30 pm

Nece niko da prica da ne dolazis ali naravno da zato postoji ovaj KLANSKI FORUM!
Da svako moze da kaze sta mu se svidja a sta ne.
Uostalom ionako ce se MOD promeniti za neko vreme.Mozda kad se postavi novi da placete za ovaj sto sad imamo? lol! lol! lol! lol!
I tako ce biti,nekom se svidja nekom ne.Znaci to nam je dokaz da nismo svi isti.
Back to top Go down
Sponsored content





Ukinuti Panzer oruzije Empty
PostSubject: Re: Ukinuti Panzer oruzije   Ukinuti Panzer oruzije Empty

Back to top Go down
 
Ukinuti Panzer oruzije
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Mare Server :: Cod2 Diskusija-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum