Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
cod2 commander
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
mare - HVALA MARE!!! EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
mare - HVALA MARE!!! EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
mare - HVALA MARE!!! EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
mare - HVALA MARE!!! EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
mare - HVALA MARE!!! EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
mare - HVALA MARE!!! EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
mare - HVALA MARE!!! EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 HVALA MARE!!!

Go down 
+10
Slavko
mrga
MARE
*PoP*
N E S K O
VeteRani**MILOS*
Illidan
SiCuss
kapetanD
Modesty Blaise
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Modesty Blaise
Korisnik
Korisnik
Modesty Blaise



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyMon Jan 26, 2009 6:59 pm

Prva reakcija na novi mod bila je iznenađenje tolikim brojem novih detalja, počev od mogućnosti izbora primarnog i sekundarnog oružja i raznovrsnosti istog, preko spuštanja padobranom, brzog kretanja, upotrebe helta itd, a zatim je usledio novi šok- većina igrača se opredelila za panzerschreck. U prvom trenutku mi se učinilo da je nemoguće izboriti se s njima, ali kasnije sam došla do zaključka da panzerschreck i ne predstavlja prednost - igrač je dosta sporiji, lako je uočljiv, jer je nemoguće ne primetiti pravac ispaljivanja projektila na osnovu vidljivog traga i teško je ostvariti preko 30 ubistva tim oružjem, ali je svakako zanimljivo i treba probati. Nakon svake sledeće mape moje oduševljenje je bilo sve veće, jer je igra postala daleko zanimljivija. Bilo je juče raznih kometara, što je i normalno, jer ukusi su različiti i nemoguće je udovoljiti svima, ali smatram da Mare zaslužuje našu zahvalnost za utrošeno vreme i uložen napor da nam svima učini igru interesantnijom i boljom. Zahvaljujući njemu imamo trenutno najbolji server, a dokaz je svakako i brzo prenošenje vesti o inovacijama na serveru i povećano interesovanje za isti. Zbog svega što sam spomenula, a i zbog onoga što sam možda propustila - HVALA TI MARE !!! cheers jelen pivo
lol!
Back to top Go down
Guest
Guest




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyMon Jan 26, 2009 7:13 pm

ja sad naprimer ne mogu uopste da udjem na server, zasto???Zato sto nemam org igru....do cega je??Pise bad key code
Back to top Go down
kapetanD
ClanPlayer
ClanPlayer
kapetanD



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyMon Jan 26, 2009 7:39 pm

Meni je ovaj mod skroz super. prvu partiju sam samo trcao i blejao u monitor. Super, super.
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyMon Jan 26, 2009 9:53 pm

Ма иди... Много сте изопачили сервер...
Мисим, свака часс... Ово оно... Клинац палац...
Али никако ми неће бити јасно пар ствари...
За кои ђаво постоје две врсте оружија, па гле, још и пиштољ... Нема те чари кад мош само једно оружје да носиш па се само на њега ослањаш и евентуално пиштољ... Па се још ту треба навићи да потрефиш баш једно од три пуцаљке...
А тек што ништа не ради доксе лежи... Нит репертира, нит уопште пуца... Само некуд задене пуцаљку и нема је...
Базуку ида неспомињем... Сад ја треба дасе ломатам са три пуцаљке, па далћу ову ил ону... Скочи, лези... Па оно неће да пуца док лежим... И неко извади базуку и без по муке ме раскомада... "Страшно је кад топузину даш буздовану... "...
Нишан ида неспомињем... Личи на неко ортопецко помагало...
Аи сад совим додацима ми игра ради горе но икад... Ал само на вашем серверу...
Ајд као, набацили сте неко шаренило па игра има неку другу димензију... Све је то лепо... Ал куд наденусте ове глупости на гомилу, никад ми неће бити јасно...
Мисим, можда мисе није ни допало јер из прве нисам богзнакако игро... Ал опет...
И ајд нексе неко нађе паметан па некме пита што долазим ако мисе несвиђа...
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 12:42 am

Ma bre tebi ako se ne svidja imas druge servere...A ovo je nesto najbolje sto je bilo na server...
Back to top Go down
Guest
Guest




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:17 am

Pravi diplomatski odgovor. Evil or Very Mad
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:32 am

Mare za mod,swaka cast!!! ali bih dodao po mogucnosti nekoliko izmena:

1.ako je moguce,da se na radaru prikazuju crwene tackice,zato sto bez njih,radar gubi smisao.
2.crvena tackica koja prati nisan,trebala bi biti manja,smanjuje se preciznost snajpera na daljinu...
3.kao sto je vec pomenuo sicuss,wecina igraca je nawikla da refleksno kad primete neprijatelja legnu,ali,primetio sam da cim se legne,kao da se resetuje radnja koja je zapoceta,nekih 0.5 sekundi sto je saswim dowoljno da te neko ubije,ili resetuje zapoceto repetiranje.


Swe ostalo,automatski sniper,bazooka,efekti sa minobacacima,taunti,helti,sprintanje,zapanjujuce su se odrazili na zanimljiwost igre na serveru.Takodje sam primetio i porast stranih igraca.

JOS JEDNOM,ALAL WERA!!!

ajd uzdrawlje mare - HVALA MARE!!! 14129 mare - HVALA MARE!!! 14129 mare - HVALA MARE!!! 14129
Back to top Go down
N E S K O
Korisnik
Korisnik
N E S K O



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:32 am

Ja mislim da bi najbolje bilo da u kafanu prvi udje DEDA !!! :)
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:40 am

Po meni server je sad dosta zanimljiviji i ima dosta novih stvari,sad je pravo zezanje na serveru.
Jos se nisam navikao na ove nove stvari ali ima vremena.
Mada imam ja jedan predlog,da cika Mare ubaci onaj zenski mod... lol!
Svaka cast Mare na trudu!
Back to top Go down
Guest
Guest




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:46 am

Meni se isto svidja. Nije lose malo promene.
Samo kad bi se ispravile one stvari sto je pomenuo Milos (da ih sad ne pisem ponovo) bilo bi extra.
Pozz svima!!!


Last edited by hitman on Tue Jan 27, 2009 3:58 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:56 am

Evo mogu da udjem na server, ima maljih poteskoca al nema veze.Server je extra ali ja sam za to da se pistolj izbaci ako je to uopste moguce jer ne sluzi nicemu i ono sa radarom sto je Milos rekao da se sredi,kao i nisan.Po meni igra je sada mnogo dinamicnija i i vise nista ne bih menjao sem gore navedenih stavki.Sve u svemu sever je mnogo good.Mare svaka ti cast!!!
POZZ mare - HVALA MARE!!! 154436 mare - HVALA MARE!!! 270
Back to top Go down
MARE
Administrator
Administrator
MARE



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 6:12 am

Vidim da su mišljenja podeljena, neki hvale neki kude,ali jasno mi je sve!
Što se tice ovog moda tek je stavljen inace je radjen za 1.3 verziju .
Ima ga samo na još jednom serverui vrlo je opširan sa jako mnogo opcija koje treba isprobati i odabrati.Naravno da se to nemoze srediti za 1 dan
treba vremena da se sve ušteluje kako treba i bez mana;zato se i pušta da radi da bi se videli eventualni nedostatci.Ako me pitate zašto? šta je falilo starom,pa zato što, dosadan i jednolican server postaje mesto samodokazivanja ko je bolji igrac, i sve se svodi na to ko ce biti na prvom mestu na kraju partije.
Baš zbog te monotonije ova igrica tada pocinje da gubi svoju draz i smisao.
Onima kojima je slava i prestiz na prvom mestu, pogrešili su i server i clan, jer ovde je na prvom mestu druzenje i uzivanje!!!




mare - HVALA MARE!!! 33373 mare - HVALA MARE!!! 8221
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 1:55 pm

Brawo mare :)))))))))))
mare - HVALA MARE!!! 676998 mare - HVALA MARE!!! 676998
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 2:21 pm

Illidan wrote:
Ma bre tebi ako se ne svidja imas druge servere...A ovo je nesto najbolje sto je bilo na server...

Кога је још брига дал ћу ја долазити на ваш сервер... ?... А лепо сам назначио да ми не попују разни паметњаковићи са том причом...
Само сам изнео своје набрзака виђење о новом моду... Да има дасе крпи, има...
Back to top Go down
mrga
ClanPlayer
ClanPlayer
mrga



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 5:18 pm

odlicno mare,ovaj mod je tako super ko pravi ratt mare - HVALA MARE!!! 432449 mare - HVALA MARE!!! 321646 mare - HVALA MARE!!! 654292 : mare - HVALA MARE!!! 351836
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Jan 27, 2009 10:29 pm

Krivom qr** svaka dlaka smeta...aj zdravo
Back to top Go down
SiCuss
Korisnik
Korisnik
SiCuss



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Jan 28, 2009 12:13 am

А што укинусте снајпер, дабогда машили чиме год и ушта нишанили...
Back to top Go down
Guest
Guest




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Jan 28, 2009 1:31 am

Šteta za snajper,ne volem ga ja nešto, ali i nisam da se ukine, kao što je ukinut...
Back to top Go down
Slavko
Korisnik
Korisnik




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyThu Jan 29, 2009 9:44 pm

E ljudi mod je bas ok...meni se svidja.....svaka cast maretu ....
a kome se ne svidja neka ide na neki drugi server i svima lepo... Very Happy Very Happy

POZZZ SVIMA
Back to top Go down
jebobog95
ClanPlayer
ClanPlayer
jebobog95



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyFri Jan 30, 2009 1:40 am

SERVER JE PRVA LIGAAAAAAAAA HVALA TI CIKA MARE
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyTue Feb 03, 2009 4:18 pm

SERVER JE ZLO I NAOPAKO...
Mene nema iz tehnickih razloga tako da nije u pitanju nikakav bojkot...
Back to top Go down
Svarog
ClanPlayer
ClanPlayer
Svarog



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Feb 04, 2009 1:40 am

JAko zanimljivo i preterano. Spawn protection savrsen. Samo jos da skontam kako se zove airstrike mare - HVALA MARE!!! 18345

Stvarno dobar posao Mare!!!
mare - HVALA MARE!!! 14129
Back to top Go down
Guest
Guest




mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Feb 04, 2009 2:01 am

Nekad hoće ovako: stišneš B...kroz dvogled, pa F, doleti baklja i rokaju.
Back to top Go down
Illidan
Administrator
Administrator
Illidan



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Feb 04, 2009 12:04 pm

Ma glupi avoni nekad oce dodju nekad ne...ali pisace ti na sred ekrana da su avioni spremni samo treba da sakupis preko 80 poena..
Back to top Go down
jebobog95
ClanPlayer
ClanPlayer
jebobog95



mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! EmptyWed Feb 04, 2009 1:41 pm

ja sam nabavio original cd-key tako da mogu bez problema da ulazim unapred hvala
Back to top Go down
Sponsored content





mare - HVALA MARE!!! Empty
PostSubject: Re: HVALA MARE!!!   mare - HVALA MARE!!! Empty

Back to top Go down
 
HVALA MARE!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» DONATOR Veteran makaveli!!!
» Hvala VeteRanima
» Kao ovo ono mislim POZZ
» Server MARE Veterani
» Administratori na serveru MARE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Generalna Diskusija-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum