Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
commander cod2
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
server - pomoc oko ulaska na server EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
server - pomoc oko ulaska na server EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
server - pomoc oko ulaska na server EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
server - pomoc oko ulaska na server EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
server - pomoc oko ulaska na server EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
server - pomoc oko ulaska na server EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
server - pomoc oko ulaska na server EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
server - pomoc oko ulaska na server EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 pomoc oko ulaska na server

Go down 
+4
*PoP*
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Dejan
SERBIA URX
8 posters
AuthorMessage
SERBIA URX
Korisnik
Korisnik
SERBIA URX



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 7:40 pm

Kada hocu da udjem na server uglavnom mi se pojavi nesto EROR i pise BAD KEY CODE i izbaci.Posle nekoliko puta kada kliknem na server tek onda mi udje,ali moram nekoliko puta da kliknem.Sta se to desava,dali neko moze da mipomogne?????'hvala unapred urx
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: HHEHEE   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 8:31 pm

HEHE bato imas li love.
Ako imas idi kupi Orginal cd-key .Pa ces moci da igras bez problema. lol! lol! server - pomoc oko ulaska na server 914577 server - pomoc oko ulaska na server 914577 server - pomoc oko ulaska na server 262614 server - pomoc oko ulaska na server 262614 server - pomoc oko ulaska na server 10552 server - pomoc oko ulaska na server 10552


Last edited by DEJAN on Sun Jan 11, 2009 11:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 8:55 pm

imas razne peceve ali oni imaju viruse.....ja koristim neki i totalno mi je s*ebo komp....ako oces mogu da ti da prebacim....
Back to top Go down
Guest
Guest




server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 9:24 pm

nadji blood patch i bice sve u redu.trebalo bi da bude,kod mene radi
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: VISRU   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 10:10 pm

Ma taj BLOOD PACTH ima viruse (a virus je Trojan) samo da znate meni sjebo komp pa sam kupio ORDZINAL lol! lol! lol!


Last edited by DEJAN on Sun Jan 11, 2009 11:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 10:53 pm

uuuuuuu ja imam bas tog konja(trojanca),jel to znaci da ce i mene da zezne???
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: DA......   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 11:13 pm

Da da ga server - pomoc oko ulaska na server 773749 server - pomoc oko ulaska na server 401260 server - pomoc oko ulaska na server 64690 server - pomoc oko ulaska na server 64690 sta cu mu kad ima server - pomoc oko ulaska na server 914577 server - pomoc oko ulaska na server 914577
Back to top Go down
SERBIA URX
Korisnik
Korisnik
SERBIA URX



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 11:17 pm

pa aj onda mi prebacite taj blood patch ili sta vec!A kolkko original igrica?
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Pa imas za...   server - pomoc oko ulaska na server EmptySun Jan 11, 2009 11:28 pm

ja sam kupio za 500 dinara , a mozes i za 1000 din. preko MegaSkota lol!
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 12:31 am

mozes i preko mene za 10000 :)
Back to top Go down
SERBIA URX
Korisnik
Korisnik
SERBIA URX



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 1:43 am

zanima me jos nesto,kako da namestim da kad nisanim pokaze mi ono you da znam koga da ubijemja znam kad mene ubije neko ima ona killcam i tu vidim njemu pise you i on ubije tog!!!
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 3:44 am

Ja sam do skoro koristio blood patch i nije imao viruse,ulazio mi je bez problema ali od 11 uvece nije mogao da udje na public servere zbog zastite...
Sad imam original... lol!
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 4:17 pm

BLOOD PATCH nema viruse.Samo nije bash efikasan lol! lol!
Ja sam ga koristio i mogu da kazem da je cisto sranje.Nego kupi si original i mozesh da uzivash. lol! lol! lol!
Back to top Go down
Wolf
Korisnik
Korisnik
Wolf



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 4:23 pm

Urx,to pokazuje samo na killcam-u YOU da bi znao kad ga gledas de si se ti nalazio a gde on,ustvari kad te ubija on to YOU nevidi... lol!
SS-Elite,ima pravo moj bloodpatch nije imao trojanca,i da ga ima samo ga brisite preko antivirusa server - pomoc oko ulaska na server 472570 lol! lol! lol! server - pomoc oko ulaska na server 472570
Back to top Go down
SERBIA URX
Korisnik
Korisnik
SERBIA URX



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 6:18 pm

Ok,hvala ma onda najbolje kupim oridjinal igricu i picim.A kolko kosta original igrica???
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 7:14 pm

Cena ti je 1000din,to nije mnogo ali ulazis bez problema na servere.
Back to top Go down
Guest
Guest




server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyMon Jan 12, 2009 7:35 pm

http://mare-server.forumotion.com/obavestenja-f4/originalni-cd-key-t252.htm

Pošto je malo zainteresovanih da se uzme 10+ ključeva, cena za pojedinačnu kupovinu je 1200 RSD.
Back to top Go down
Hunt3R
Korisnik
Korisnik
Hunt3R



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptySat Feb 28, 2009 5:08 pm

ja mislim da je do 1500 din..mozda cak i 2000..ali ja sam samo kupio original cd key za 1200 din...ukucas i igras... lol!
Back to top Go down
Quantum Of Solace
Korisnik
Korisnik




server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server EmptyWed Mar 04, 2009 7:43 pm

Slazem se sa SS om.Ja sam sve to koristio ali najbolje resenje je kupiti original igricu i miran si.Ja sam kupio cod1.2 verziju original odnosno nisam kupio nego sam dobio ali sam taj original kljuc iskoristio za cod2 koji mi igramo i ulazim iz prve na servere itd.Tako da je najbolje da uzmes original igricu ali pazi koja je verzija:).Sto bi uzimao dzabe 1.2 ili 1.3 ako ces da igras standardnu i platices vise za 1.2, 1.3.
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: STA LUPAS   server - pomoc oko ulaska na server EmptyWed Mar 04, 2009 11:01 pm

Sta Lupas Jedan orginal cd-key moze za 1.0,1.3,1.2

Nemas ti tu cd-key za 1.3 i 1.2 i 1.0 to je sve spojeno.
Kad uzmes jedan orginal ulazis gde oces u cod2 iz prve... lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





server - pomoc oko ulaska na server Empty
PostSubject: Re: pomoc oko ulaska na server   server - pomoc oko ulaska na server Empty

Back to top Go down
 
pomoc oko ulaska na server
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pomoc oko foruma
» Pomoc ako moze!!!!
» Pomoc oko pinga
» Treba mi pomoc oko slicice
» THE BEST SERVER ON PLANET!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Zalbe-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum