Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
cod2 commander
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!

Go down 
+5
cumme
SS-ELITE
legia_srb
dingospo.necez
Dejan
9 posters
AuthorMessage
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 12:44 am

Cim udjem na server i igram npr:20 sa 2
pa odma prozivaju citer ili aimbot pa psuju itd...
Ja da napomenem da vise necitujem i da me mane da igram a,ne da me prozivaju citer .Prvo nek nauce da igraju COD2 pa onda nek se jave da znaju kako se igra a,ne odma citer.
Ako neveruje te moze odma da rezervisete igraonicu bilo gde da se uverite. Pa mi onda nesto kazite. lol! Pa onda kad se uverite onda moze server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 747937 i server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 64690
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 12:46 am

Jeste da na serveru svasta pricaju..ali ovo je forum de se obicno istina govori, nemas aimbot, ali mogu potvrditi da ti neprestano koristis WallHack.
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 12:52 am

I da napomenim kakav odraz(skok)to moze svako samo sto vam je spor internet i mozda se vi za to NOOB

A wh isto ne koristim Dingo uvericete se kad odigramo jednu partiju u nekoj igraonici . lol!
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 12:56 am

Znam da skok moze svako...razne cake imaju..
A ti nemoj meni da govoris dal imas il nemas, jer se vidi da imas WallHack - ne znas ni da ga sakrijes od drugih -, u igraonici ga naravno neces imati, ali cim se vratis na server odma ces opet poceti koristiti WallHack!
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 12:57 am

A da napomenim da ja igram i na 1.3 i tamo niko ne govori da imam wh i aimbot .Jer igram posteno ali ovi na 1.0 isto ne gorore da sam citer samo kod mareta govore jer se prvo ne uvere.Pa nek mi onda kaze nesto!!! lol!
Back to top Go down
Dejan
Korisnik
Korisnik
Dejan



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 1:00 am

Ja vam kazem a vi ce te opet da pocnete ispocetka.Stvarno ne koristim neka sranja. lol!
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 1:02 am

Prestani da lolujes, na 1.3 ti ne govore jer ga ocigledno tamo i ne koristis, ali na MARE serveru ga koristis uvek...ne pricam ja o tome dal znas il ne znas da igras mozes ih pobiti sve i bez chita, ali ti ne prestano koristis WH na maretovom serveru...jednostavno ako vec oces da izigravas nooba ovim hackom bar nauci da ga sakrijes od drugih...ali ti to ni ne znas!
Back to top Go down
legia_srb
ClanPlayer
ClanPlayer
legia_srb



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 1:44 am

dingospo.necez wrote:
Prestani da lolujes, na 1.3 ti ne govore jer ga ocigledno tamo i ne koristis, ali na MARE serveru ga koristis uvek...ne pricam ja o tome dal znas il ne znas da igras mozes ih pobiti sve i bez chita, ali ti ne prestano koristis WH na maretovom serveru...jednostavno ako vec oces da izigravas nooba ovim hackom bar nauci da ga sakrijes od drugih...ali ti to ni ne znas!

HE HE HE!
Ovaj klinac me uzasno nervira :)
dEJANE, JEDNOM CITER, UVEK CITER! Nepisano pravilo, zato ne kenjaj previse jer znamo kad varas a kad ne. Pomiri se s tim da nisi najbolji server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 835424
Back to top Go down
SS-ELITE
Administrator
Administrator
SS-ELITE



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 6:43 pm

MA greska si formulissao lol!
Trebalo je ovako"LJUDI JA SAM ZIVI SRAM ZA SERVER STO KORISTIM SVAKI DAN WALLHACK,A OVAJ CIKA ELITE ME KICKUJE NON STOP"
E to si trebao da napises lol! lol! lol! server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 664644
Back to top Go down
Guest
Guest




server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 7:05 pm

1. ovu temu obrišite please
2. SS-Elite, kickuj ga zbog predhodnog posta svaki put kad se pojavi.
Ko kome kevu, ne znam, ali znam kome ja mogu i kevu i tatu i seku.
Vreme je da se stane na kraj otvaračima tema gde se pravdaju, a krivi su.

Kao što je već neko napisao: jednom cheater, uvek cheater !
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 7:07 pm

Dejane prestani ovde da izigravas da si nevin, posmatra te neko u specu kako igras i nisanom kroz zid ciljas tako sve do prozora, pa izletis i roknes ga...taj neko ko te posmatra sam ja, jednostavno ne znas da sakrijes svoj hack...prestani ovde da se pravdas kad svi znaju da si citer, progovori jos jednom da nisi i banovacu te sa foruma!
Back to top Go down
cumme
Korisnik
Korisnik
cumme



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 9:21 pm

Ja ni ne znam za te stvari sto svi vi pricate WH i ostale zajebancije ... igram kako umem nekada savrseno a nekada sam poslednji kada sam umoran ili tako nesto ... a bas mi se par puta desilo da me optuze da citujem i meni to imponuje :) i nikada se zbog toga ne ljutim :)))
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptySun Nov 09, 2008 10:23 pm

Pa i ne treba da se ljutis..ti znas da ne chitujes pa mogu da te optuzuju koliko god hoce...
Back to top Go down
Hofman
ClanPlayer
ClanPlayer
Hofman



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyMon Nov 10, 2008 5:11 pm

"Lepo" daleko od lepog al ajd da se javi neki od chitera na nasem servu i pokusa da se opravda.Neznam i nije mi jasno u cemu ljudi poput tebe vide zadovolstvo u igranju COD a sa svim tim chitevima.Nije u redu praviti ljude budalama zato sto igraju posteno,nejure svi scor vec im je u interesu da se sto bolje zabave .chitovati= lagati zar ne? razmisli malo svaki dan si na servu.... POZZZZZZZZZZZZZZ A STO SE TICE jelen pivo SA DOBRIM DRUSTVOM MISLIM DA SU SVI ZAA MOZE I rakija server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 4520
Back to top Go down
lsd
ClanPlayer
ClanPlayer
lsd



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyMon Nov 10, 2008 5:37 pm

Dejan provereni citer i nije mi jasno sto uopste dozvoljavate malom smradu da igra!!!kiknite ga direktno u bulju server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 279622
Back to top Go down
Svarog
ClanPlayer
ClanPlayer
Svarog



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyTue Nov 25, 2008 1:33 am

lsd wrote:
Dejan provereni citer i nije mi jasno sto uopste dozvoljavate malom smradu da igra!!!kiknite ga direktno u bulju server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! 279622

potpisujem
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! EmptyTue Nov 25, 2008 3:37 pm

Juce znaci 24.XII u onom terminu na kojem sam bio na serveru proveravao sam Dejana i GLE CUDA covek sigurno nije koristio WH.
Ipak ovako slobodne procene a bogami i uvrede nigde nas nece dovesti. Dejane pamet u glavu ako oces na ferku uvek si dobrodosao a ako oces na kvarno varaj na stranim serverima gde te neznaju, ovo je mala bara.
Za ubuduce da ne trosimo previse vremena oko ovoga apelujem na modove da bez trunke grize savesti cim se utvrdi da neko vara (aim bot ili wallhack) sledi automatski BAN IP. Onaj ko voli ovi igru to sebe nece dozvoliti. Onaj ko voli svoj egoizam i pokushava da izleci svoje frustracije u svakom momentu ima preko 150 servera sirom sveta.
Back to top Go down
Sponsored content





server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty
PostSubject: Re: Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!   server - Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!! Empty

Back to top Go down
 
Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Weapon koji koristite
» VETERANI RIFLE SERVER
» THE BEST SERVER ON PLANET!!!!
» Donacija za server MARE Veterani
» Server .:Veterani:.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Obavestenja-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum