Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
commander cod2
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
Clan Veterani  više nepostoje! EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 Clan Veterani više nepostoje!

Go down 
+6
*PoP*
D3StR0Y3R
cumme
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
dingospo.necez
MARE
10 posters
AuthorMessage
MARE
Administrator
Administrator
MARE



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 6:07 pm

Od danas raspuštam sve clanove Veterana !!Pošto i pored najbolje volje i truda nisam uspeo da clan dovedem do normalnog nivoa.
Tako da ce ubuduce svi igraci na mom serveru dok postoji biti ravnopravno tretirani. Nazalost je sve izmaklo kontroli i nemoze se popraviti.
Ako i bude opet nastao clan bice po sasvim drugim kriterijumima.



VETERANI VIŠE NE POSTOJE!!!
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 6:10 pm

Ne shvatam zasto odjednom donese ovu odluku...ccc
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 7:33 pm

nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Steta Clan Veterani  više nepostoje! 286150
Back to top Go down
cumme
Korisnik
Korisnik
cumme



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 7:51 pm

Mogao si da reorganizujes klan, da svi krenu od nule pa da se dokazuju i u skladu sa tim osvajaju privilegije ... nemam pojma ni ja ... mislim da gasenje nije resenje, al opet na tebi je odluka ...

Steta ...
Back to top Go down
D3StR0Y3R
ClanPlayer
ClanPlayer
D3StR0Y3R



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 8:17 pm

slazem se sa cumme mislim bolje reorganizovati nego raspustiti ja sam stvarno zgrozen sad sto smo raspusteni al jbg sta da se radi tvoja je odluka
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 8:23 pm

i ja se slazem sa vama
Back to top Go down
D3StR0Y3R
ClanPlayer
ClanPlayer
D3StR0Y3R



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyWed Nov 05, 2008 11:34 pm

MARE ne znam sta si mislio kad si to uradio bolje brzo obnovi jer sam ja stvarno zavoleo klan VeteRani i ja cu da tako kazem
"pruziti otpor"da se obnovi klan
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Nov 06, 2008 1:53 am

Nisam ocekivao da ce do ovoga doci jer medju igracima koji su u klanu Veterani vladala je sloga,nije bilo svadje,svi smo se poštovali na neki nacin. Za razliku od nekih drugih klanova koji dok igraju se svadjaju medjusobno.
Jako mi je zao sto je do ovoga doslo i iskreno u soku sam Shocked Shocked Shocked
Back to top Go down
MARE
Administrator
Administrator
MARE



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Nov 06, 2008 2:19 am

PRIJATELJI IDEMO IS POCETKA!!!
Svaka se škola placa, i mislim da je najbolje poceti iz pocetka i ne praviti iste greške.


Clan Veterani  više nepostoje! 33373
Back to top Go down
D3StR0Y3R
ClanPlayer
ClanPlayer
D3StR0Y3R



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Nov 06, 2008 2:26 am

Da li to znaci da su VeteRani opet u sluzbi?
Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire
Back to top Go down
D3StR0Y3R
ClanPlayer
ClanPlayer
D3StR0Y3R



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Nov 06, 2008 11:37 am

Mladji su opet u sluzbi svakom mladom po pivce jelen pivo jelen pivo jelen pivo jelen pivo jelen pivo jelen pivo Clan Veterani  više nepostoje! 472570 Clan Veterani  više nepostoje! 472570 Clan Veterani  više nepostoje! 747937 Clan Veterani  više nepostoje! 747937 Clan Veterani  više nepostoje! 747937


a matore ce mare da ustroji Clan Veterani  više nepostoje! 851899 Clan Veterani  više nepostoje! 279622 Clan Veterani  više nepostoje! 279622 Clan Veterani  više nepostoje! 279622 Clan Veterani  više nepostoje! 654292
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyThu Nov 06, 2008 4:47 pm

nerazumem confused
Back to top Go down
|MKD|BORCE
Korisnik
Korisnik
|MKD|BORCE



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Nov 07, 2008 12:10 am

Definitivno treba reorganizacija.vas server je jedan od moji omiljeni ali ponasanje na neki igraci od veteranima stvarno je katastrofa.Neki ne paze na recnik i stalno psuju,a treba da oni daju primer drugima,i zato u poslednje vreme retko igram na vas server.
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Nov 07, 2008 12:27 am

Ono sto ja i mare nameravamo da uradimo kada se obnovi klan(ako se obnovi ^.^) je...kao sto vidite ovde se nalazi kategorija koja poseduje podforume...
Clan Veterani
O Veteranima
Zakazite Clan War
Mecevi i rezultati

Kao sto vidite clanova u klanu je bilo preterano mnogo a i mesali su se mladji i stari pa se klan mnogo i opustio...sledeca izmena ce biti dve kategorije sa ovim istim podforumima - jedna kategorija ce biti za stariji tim koji bi trebalo imati manje clanova, to samo ja mislim inace naravno mare odlucuje, tom kategorijom ce mare kao lider upravljati, a druga ce biti za mladji tim koju bi valjda Illidan trebalo voditi, to sami vi iz mladjeg tima odlucite....
Back to top Go down
legia_srb
ClanPlayer
ClanPlayer
legia_srb



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: :::::::::::::::::::P R E D L O G:::::::::::::::::::::::::::::::::   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Nov 07, 2008 9:43 pm

- JEDAN KLAN -
- JEDAN TIM - (AKO POSTOJI I MLADJI TIM, 10 KLINACA U TIMU MAX) -
- DESET LJUDI U TIMU -
- SVAKA GRESKA SE KAZNJAVA -
- SVAK NOVAJLIJA KOJI SE PRIMI U TIM, MORA DA ZAUZME NECIJE MESTO, TO ZNACI DA ULAZI JACI A ISPADA SLABIJI. NARAVNO, O TOME BI ODLUCILI POGLAVARI ILI KOMPLETAN TIM STARIJIH VETERANA.

JA MISLIM DA JE OVO JEDINI NACIN DA KLAN POSTOJI I FUNKCIONISE. INACE JE NORMALNO DA CLANOVI KLANA SAMI PLACAJU SVOJ SERVER, TAKO DA JA PREDLAZEM SELEKCIJU 10 LJUDI U STARIJEM TIMU KOJU CE IZVRSITI MARE, I SVI DA UCESTVUJEMO U FINANSIRANJU SERVERA. ADMIN OVLASCENJA BI PORED MARETA IMAO JOS JEDAN CLAN - MOJ PREDLOG ZA TO JE SS-ELITE!
BEZ OBZIRA NA TO STO BI CLAN KLANA ULOZIO NOVAC, NJEGOVE GRESKE SE NE BI TOLERISALE, I UKOLIKO SE IZGLASA NJEGOVO IZBACIVANJE IZ KLANA, NEMA PRAVO ZALBI (A MOZE DA SE ZALI SAMO UPRAVI VODOVODA)
lol!

TO JE MOJ PREDLOG! DA CUJEM VAS SADA!
VELIKI POZDRAV SVIMA I NADAM SE DA SE USKORO VRACAMO U AKCIJU POD NASIM IMENOM!

ZIVELI~! Clan Veterani  više nepostoje! 4520
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Nov 07, 2008 10:15 pm

Po meni je ovaj predlog odlican jer se klan ne bi punio clanova, a i samim tim ce ako se ovo prihvati biti uveden predlog dve kategoriju po timu...ako zelite da savremeno funkcionise ne bi u clan waru trebalo mesati i mladje i starije kao sto sam to dosad primetio, vec bi trebalo svaki tim za sebe i onda ce biti mnogo jac...mislim mare ce upravljat starijima a sad koga vi izaberete(illidan) mladjima.
Back to top Go down
kapetanD
ClanPlayer
ClanPlayer
kapetanD



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptyFri Nov 07, 2008 10:53 pm

Da nas je bilo mnogo, bilo je. Jbg, nas preko 30 mozda i vise. Selekcija i 10 igraca je OK.
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptySat Nov 08, 2008 3:14 am

Zasto bi novajlija morao da zauzme necije mesto,znaci ako hoces da primis novog igraca moras da izbacis nekog da bi ga primio,to je glupo!
Nema slabijih,one koje Mare odabere znaci da ti znaju da igraju.
Ako se npr neko izbaci iz klana zbog neke greske onda moze da se primi novi clan jer ima mesta.
Legija predlog ti je dobar sem ovog za novajlije,uostalom Mare odlucuje sta i kako...!
Back to top Go down
cumme
Korisnik
Korisnik
cumme



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptySat Nov 08, 2008 4:57 am

Ja bih na sve ove predloge jos dodao ideju da (posto smo zakljucili da nije dobro mesati starije i mladje) da i mladi veterani imaju War protiv drugih klanova kao i protiv starijih jer mislim da je to najbolja vezba ... 10 je odlican broj za klan ali da se zna sta svaki clan klana ima pravo, a i takodje sta su mu obaveze ...
Back to top Go down
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptySat Nov 08, 2008 2:57 pm

Pa bas zbog toga ce i biti posebni podforumi za mladji, a posebni za stariji tim...kako bi svaki mogao svoje clan warove odigrati i beleziti rezultate...
Back to top Go down
legia_srb
ClanPlayer
ClanPlayer
legia_srb



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptySat Nov 08, 2008 7:13 pm

VeteRaniPoP wrote:
Zasto bi novajlija morao da zauzme necije mesto,znaci ako hoces da primis novog igraca moras da izbacis nekog da bi ga primio,to je glupo!
Nema slabijih,one koje Mare odabere znaci da ti znaju da igraju.
Ako se npr neko izbaci iz klana zbog neke greske onda moze da se primi novi clan jer ima mesta.
Legija predlog ti je dobar sem ovog za novajlije,uostalom Mare odlucuje sta i kako...!

Pope evo odgovor na tvoje pitanje.
Ako nas ima deset i to je ogranicenje a ti hoces da primis novog, opet ce biti po starom, imace nas gomila. Ako primis jednog, htece i ostali. Jednostavno, klan ima deset ljudi, a u interesu klana je da bude sto bolji, znaci ako se pronadje neko ko dobro igra, zamenjuje mesto nekom slabijem. Jbg, surovo ali tako je najbolje za klan. Ili ako neko bude izbacen, tek onda na njegovo mesto moze da dodje neko drugi.
Back to top Go down
TIHI DON
Korisnik
Korisnik
TIHI DON



Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! EmptySun Dec 07, 2008 6:49 pm

ne vise od 10 clanova max a u potpunosti se slazem sa legijom da tako treba da bude necu da ga citiram

aj ziveli cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
Sponsored content





Clan Veterani  više nepostoje! Empty
PostSubject: Re: Clan Veterani više nepostoje!   Clan Veterani  više nepostoje! Empty

Back to top Go down
 
Clan Veterani više nepostoje!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Veterani vs Mladi VeteRani
» WAR sa |MKD|CLAN
» Novi clan!!!
» war sa carp clan
» Pomoc oko pinga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Your first category :: Obavestenja-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum