Forum Servera SRB Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Server Ip Address:84.2.39.206:28960
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Banner
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
We have 180 registered users
The newest registered user is gabrijel66

Our users have posted a total of 1807 messages in 284 subjects
Watch
Keywords
cod2 commander
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» very soon!!! VETERANI SERVER
Weapon koji koristite EmptyFri Dec 16, 2011 6:30 pm by legia_srb

» D3str0Y3R se ponovo vraca :)
Weapon koji koristite EmptyFri Dec 10, 2010 7:34 pm by D3StR0Y3R

» Vojnici vs Veterani
Weapon koji koristite EmptyFri Nov 12, 2010 1:30 am by VojnikSnipeR

» VETERANI!!!!!!!!!!!!!!
Weapon koji koristite EmptySat Nov 06, 2010 9:59 pm by dingospo.necez

» LOCATOR:))))
Weapon koji koristite EmptyThu Jul 22, 2010 5:33 pm by SS-ELITE

» D3StR0Y3R is back :D!!
Weapon koji koristite EmptyMon Mar 29, 2010 1:09 pm by D3StR0Y3R

» 1.5 patch?
Weapon koji koristite EmptyWed Jan 20, 2010 7:26 pm by Rotkva

» Org cd key CoD2
Weapon koji koristite EmptyTue Nov 24, 2009 11:05 pm by *PoP*

» potraga za junakom
Weapon koji koristite EmptyThu Nov 19, 2009 6:00 pm by Guest


 

 Weapon koji koristite

Go down 
+4
*PoP*
VeteRani**MILOS*
D3StR0Y3R
dingospo.necez
8 posters
AuthorMessage
dingospo.necez
Administrator
Administrator
dingospo.necez



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptySun Oct 19, 2008 1:16 pm

Zanima me da svi ovde kazete koje oruzije u codu2 najvise koristite i po cemu je toliko posebno?
Back to top Go down
D3StR0Y3R
ClanPlayer
ClanPlayer
D3StR0Y3R



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptySun Oct 19, 2008 3:03 pm

B.A.R nekako mi je najjace i meni je ekstra za druge ne znam

kod britanaca je sten brzo je a i ima jacinu
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptySun Oct 19, 2008 5:23 pm

Sniper,najcesce ,zato sto jedan precizan metak ubija,po mogucstvu scopeed-lee enfind,ima najprecizniji nishan...
Back to top Go down
*PoP*
Moderator
Moderator
*PoP*



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptyMon Oct 20, 2008 12:17 am

Najcesce koristim kod nemaca mp44,kod rusa pph i kod amera i britanaca tompson,jer su to brze puske a inace dosta koristim i snajp po meni najbolji je americki.
Back to top Go down
lsd
ClanPlayer
ClanPlayer
lsd



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptyMon Oct 20, 2008 10:57 am

m44 je vrlo efikasan kako na distanci tako i na blizini Weapon koji koristite 654292
Back to top Go down
Morswin
Korisnik
Korisnik
Morswin



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: German sniper rifle is the best weapon!   Weapon koji koristite EmptyTue Oct 28, 2008 5:19 pm

I prefer to play with Scoped Kar98

It is a very light weapon (so it is fast) and has very precise sight. His small weight allows you to aim down the sight and shoot in one second. You can reload it really fast too because it has only 5 bullets Sad

British Enfield sniper is heavier (so it is slower) than Kar98, but it's more stable. It has precise sight and capacious magazine (10 bullets)

American Springfield is a copy of german sniper but his sight (cross) often covers the target...

Russian sniper rifle is a piece of shit and that's all :)
Back to top Go down
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P
Korisnik
Korisnik
DoGzZ/aVr/.OxygeN/Srki.:P



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptyTue Oct 28, 2008 6:34 pm

snajper,nemacki...ima samo 5 metaka,sto je sasvim dovoljno na mapi od 20 igraca...preciznost je vazna.....
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptyFri Nov 21, 2008 3:04 pm

TOMPSON je MAMA. Jos ovde krca 30 metaka sto je mozda kompenzacija za onu smoke grenade sto mi fali + imate veliku brzinu kretanja pa vas je teze pogoditi.
Ali da se razumemo svako oruzje ima prednosti i mane koje diktira mapa i nacin igranja. Sa tompsonom npr morate smanjivati udaljenost u odnosu na protivnika jer je teze pogadjati sa njim na daljinu. Ko koristi snajper zna da mora drzati odstojanje u odnosu na protivnika. Iako ga ja slabo koristim mislim da je MP44 najbolja sredina. Sa kratkim rafalima precizan je i smrtonosan koliko i sniper jedino sto me nervira je sto sam vrlo spor sa njim pa samim tim i laka meta, a ima i bolje rasipanje od slicnih oruzja iz njegove klase pre svega puske BAR i onog cuda engleskog sto kad nisanite pola ekrana vam zakloni.
Ipak mislim da je najveca nepravda uchinjena prema polu-automatskim puskama koje se slabo koriste a realno imaju skoro istu snagu kao i repetirke.( mauzer sistem :-) )
Back to top Go down
VeteRani**MILOS*
Moderator
Moderator
VeteRani**MILOS*



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptyFri Nov 21, 2008 3:22 pm

U poslednje wreme sam swe cesce poceo da igram sa M1garand,puska jeste osrednje teska i ima 8 metaka,ali,ima i swoje prednosti,ima relativno pregledan nisan s time sto dva precizna metka ubijaju,u kracem izdanju,iskusan igrac sa owom puskom je ubistwen... Weapon koji koristite 29935 heheheh aj zhiweli 1300 godina!!!
Back to top Go down
insmrak
ClanPlayer
ClanPlayer
insmrak



Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite EmptyFri Nov 21, 2008 4:23 pm

VeteRani**MILOS* wrote:
U poslednje wreme sam swe cesce poceo da igram sa M1garand,puska jeste osrednje teska i ima 8 metaka,ali,ima i swoje prednosti,ima relativno pregledan nisan s time sto dva precizna metka ubijaju,u kracem izdanju,iskusan igrac sa owom puskom je ubistwen... Weapon koji koristite 29935 heheheh aj zhiweli 1300 godina!!!

Sa garand m1 nema potrebe da nisanite (mislim na zoom nisanjenje) Ali kad je frka i naletite na 2 igraca nema vam spasa a dosta je tesko uvek navatati nekog samog, ili obojicu nespremne da uzvrate vatru. Steta je sto ima jako malo municije, i nemoze da se realouduje.
Back to top Go down
Sponsored content





Weapon koji koristite Empty
PostSubject: Re: Weapon koji koristite   Weapon koji koristite Empty

Back to top Go down
 
Weapon koji koristite
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sramota za sve igrace koji igraju na server!!!!
» ZA MARETA KOJI VODI OVAKAV VELIKI TIM VETERANA ZA POHVALU.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Servera SRB Mare :: Mare Server :: Cod2 Diskusija-
Jump to:  
Forum
Banner
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Forum Servera SRB Mare on your social bookmarking website
Affiliates
free forum